1 % podatku dla Bydgoskiego Ośrodka Fundacji Światło-Życie

1 % podatku dla Bydgoskiego Ośrodka Fundacji Światło-Życie

Kochani,

Zachęcamy Wszystkich do przekazania 1 % swojego podatku dla Bydgoskiego Ośrodka Fundacji Światło-Życie, który powstał, aby wspierać inicjatywy Ruchu Światło-Życie podejmowane na terenie diecezji bydgoskiej. Fundacja cyklicznie organizuje lub wspiera następujące wydarzenia:

Bydgoski Orszak Trzech Króli, Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej, Ogólnopolskie Sympozjum na temat zagrożeń medialnych, Marsz dla Życia i Rodziny, Bieg sztafetowy i Maraton szlakiem bł. Ks. J. Popiełuszki, Szkolenie animatorów młodzieżowych – kursy wychowawcy wypoczynku dla dzieci i młodzieży, Paczki żywnościowe dla potrzebujących rodzin na święta.

W 2019r czyli za 2018r zebraliśmy 5104zł. Jest to spadek o 2/3 kwoty jaką do tej pory zbieraliśmy. Tym bardziej prosimy o przekazanie 1% podatku dla naszej fundacji. Jest to najprostszy i zupełnie darmowy sposób wspierania działań naszego Ruchu.

Aby przekazać 1% podatku dla Ośrodka w Bydgoszczy należy

wpisać nr KRS: 0000071891 oraz konieczny jest dopisek
Cel szczegółowy: Ośrodek Bydgoszcz

Uwaga! Fundacja Światło-Życie posiada 16 Ośrodków na terenie Polski. Jeżeli nie wpiszemy celu szczegółowego – Ośrodek w Bydgoszczy, podatek do nas nie trafi.

Prosimy o przekazanie tej informacji do wszystkich oazowiczów.

R i M Piątkowscy