Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
Luty już za nami. Miesiąc ten obfitował we wiele wydarzeń, za które warto podziękować!

Z serca dziękuje wszystkim zaangażowanym w XVII Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Czcigodnego Sługi Bożego Księdza Franciszka Blachnickiego. Radujemy się z 10. drużyn, które stanęły do walki o tę prestiżową nagrodę! We wspólnej zabawie można było zauważyć uczestniczki, jak i uczestników Oazy Młodzieżowej oraz rodziców i dzieci z Domowego Kościoła z naszej Diecezji Bydgoskiej. Dziękuje z serca organizatorom!

W dniach od 25 do 26 lutego wraz z Moderatorem DK, Księdzem Wenancjuszem, z Parą Diecezjalną Agnieszką i Rafałem Staszewskimi oraz przedstawicielami wszystkich gałęzi Ruchu w naszej diecezji uczestniczyliśmy w 48. Kongregacji odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie na Jasnej Górze!

Bardzo serdecznie dziękuję Diakonii Liturgicznej za zorganizowanie i przeprowadzenie IV Diecezjalnego  Konkursu Liturgia Benedicta – Chrzest bramą sakramentów.

Swoje podziękowania kieruje także na ręce ks. Stanisława Gajka oraz pary rejonowej za przygotowanie rejonowego dnia skupienia rejonu VIII Krajeńsko-Pałuckiego.
 
ks. Paweł Rybka
Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie
Diecezji Bydgoskiej
 

INTENCJA MODLITEWNA NA MIESIĄC MARZEC:

O poznanie i wierność charyzmatowi Światło-Życie.