Dni modlitwy i postu

Kalendarium

Wielkopostne Dni Modlitwy i Postu w intencji Rodzin
Rozpoczęcie: Środa Popielcowa 6.03.2019 r.
Zakończenie: Wielka Sobota 20.04.2019 r.

 

Kochani,
Wszyscy jesteśmy świadomi potrzeby modlitwy za Rodzinę.
Tylko z pomocą Boga jesteśmy w stanie pokonać codzienne trudności.
W trosce o każdego z nas prosimy o włączenie się w modlitwę i post w poniższych intencjach.

 

MODLIMY SIĘ O:
– o świętość małżeństw i rodzin,
– o błogosławieństwo dla młodzieży i dzieci,
– o nierozerwalność związków małżeńskich,
– o przekazywanie wiary w Rodzinie
– o powołania kapłańskie i zakonne
– o owoce ewangelizacji w Diecezji Bydgoskiej

 

Każde małżeństwo w ciągu jednego dnia ofiarowuje:

• Modlitwę różańcową (jedną część różańca),

• Post (dowolny),

• Eucharystię (z przyjęciem Komunii Świętej w powyższych intencjach)

 

Małżeństwo, Rodzina, Kapłan, osoba konsekrowana, młodzież wybiera dowolny dzień, dokonuje zgłoszenia poprzez wpis na stronie internetowej www.dk.bydgoszcz.pl wypełniając formularz zapisów umieszczony na końcu tego wpisu.
1 dzień po zgłoszeniu będzie można sprawdzić w tabeli swój dzień modlitwy.

Do “Wielkopostnych Dni Modlitwy i Postu” zapraszamy również kapłanów, osoby konsekrowane, wdowy, wdowców, młodzież oraz osoby spoza Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej.

 

Pozdrawiamy Was w Jezusie

ks. Maciej Tyckun – Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej

ks. Janusz Konysz – Moderator diecezjalny Domowego Kościoła Diecezji Bydgoskiej

Marlena i Remigiusz Galiccy para diecezjalna DK Diecezji Bydgoskiej

 




UWAGA: Jako potwierdzenie poprawnie przeprowadzonego zgłoszenia,

powyżej pojawi się zielony pasek z napisem o treści:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!”

 

Gdyby wystąpił jakiś problem podczas zapisów przez formularz, poprosimy o maila z:

  • imieniem i nazwiskiem osób, które pragną zapisać się na dzień modlitwy i postu,
  • wybranym dniem modlitwy,
  • parafią,

na adres mailowy: administrator@dk.bydgoszcz.pl

 

data dzień zgłoszenie nr1 zgłoszenie nr2 zgłoszenie nr3
6 marca środa popielcowa Marlena i Remigiusz Galiccy

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

Sylwia i Jan Jasińscy

Bydgoszcz- Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej

Anna i Marcin Kowalkowscy
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej
7 marca czwartek Aleksandra i Krzysztof Rębacz
Bydgoszcz- Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej
8 marca piątek Marek Dłuski
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy
Magdalena i Marcin Klorek
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel
9 marca sobota Magdalena i Sławomir Dyhid
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel
Grażyna Krzysztof Mężydło
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
10 marca niedziela Magdalena i Grzegorz Mochalscy
Bydgoszcz – Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
Ewa i Wiesław Jaźwińscy
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP
11 marca poniedziałek Irena i Tomasz Fiszer
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętej Trójcy
Lucyna Kruczkowska
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej
Wisława i Bogdan Szydłowscy
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca
12 marca wtorek Gabriela i Jacek Andruszkiewicz
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
13 marca środa Anna i Jacek Mueller
Bydgoszcz – Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
Agata i Andrzej Hutek
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników
14 marca czwartek Halina i Ireneusz Mizerowie
Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
Julianna i Kamil Cichosz
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
15 marca piątek Edyta i Paweł Jędrzejewscy
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy
Ewa i Stanisław Pechman

Bydgoszcz- Parafia Św. Marka

Dorota i Dariusz Rogala
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
16 marca sobota Aleksandra i Krzysztof Rębacz
Bydgoszcz- Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej
17 marca niedziela Agnieszka Patelska
Poznań- Parafia św. Jana Kantego
18 marca poniedziałek Magdalena i Tomasz Białkowscy
Paterek – Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej
19 marca wtorek Dorota i Łukasz Zielińscy
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Antoniego z Padwy
20 marca środa Justyna i Benedykt Zakrzewscy
Sępólno Krajeńskie – Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła
Maria Mike
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników
Natalia Kolanowska
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
21 marca czwartek Zosia i Krzysztof Panfil
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
22 marca piątek Grażyna Tadeusz Frymark
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Iwona i Włodzimierz Bucholscy
Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza
Beata i Jerzy Piątek
Złotów – Parafia pw. św. Piotra i Pawła Apostołów
23 marca sobota Joanna i Krzysztof Król
Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej
24 marca niedziela Izabela i Radosław Jesionkowscy
Białe Błota – Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza
Viola i Sławek Staniec
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
25 marca poniedziałek Iwona i Krzysztof Forbof
Bydgoszcz – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego
 Agata i Dawid Myszyńscy
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
26 marca wtorek Teresa i Zygfryd Buzała
Łabiszyn – Parafia pw. św. Mikołaja

Zbigniew i Iwona Klain

Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika

27 marca środa Izabela i Paweł Gorajewscy
Bydgoszcz – Parafia pw.
Świętych Polskich Braci Męczenników
28 marca czwartek Katarzyna i Przemysław Cichoccy
Bydgoszcz – Parafia pw. Miłosierdzia Bożego
29 marca piątek Ewa i Jacek Żurańscy
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Ewa Kundzicz -Golla
Bydgoszcz – Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
Iwona i Włodzimierz Bucholscy
Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza
30 marca sobota Maria i Zbigniew Piaskowscy
Łabiszyn – Parafia pw. św. Mikołaja
31 marca niedziela Małgorzata i Wojciech Rzepka
Bydgoszcz – Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
1 kwietnia poniedziałek Wisława i Bogdan Szydłowscy
Nakło – Parafia pw. św. Wawrzyńca
Dorota i Zdzisław Krzeszewscy
Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
Kasia i Krzysztof Wiankowscy

Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza

2 kwietnia wtorek Danuta Giętkowska
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników
3 kwietnia środa Anna i Arkadiusz Kozieł
Bydgoszcz – Parafia pw. Świętego Krzyża

Justyna i Krzysztof Kuś

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

4 kwietnia czwartek Angelika i Łukasz Starzyńscy
Potulice – Parafia pw. Zwiastowania NMP
5 kwietnia piątek Agnieszka i Rafał Staszewscy
Osielsko – Parafia pw. Narodzenia NMP
Przemysław i Iwona Wojciechowska
Maksymilianowo – Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe
Iwonka i Włodek Bucholscy
Łochowo – Parafia pw. św. Kazimierza
6 kwietnia sobota Justyna i Rafał Kisiccy
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Zwycięskiej

Małgorzata i Wojciech Kosiba

Złotów – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

7 kwietnia niedziela Ola i Łukasz Biliccy
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel
8 kwietnia poniedziałek Barbara i Arkadiusz Krajewscy
Łabiszyn – Parafia pw. św. Mikołaja
9 kwietnia wtorek Marlena i Remigiusz Galiccy

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

10 kwietnia środa Ewa i Andrzej Łapińscy
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników
11 kwietnia czwartek Sylwia i Jan Jasińscy

Bydgoszcz- Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej

12 kwietnia piątek Ewa i Michał Miszker

Bydgoszcz- Parafia Miłosierdzia Bożego

Katarzyna i Piotr Bonik
Bydgoszcz – Parafia pw. NMP z Góry Karmel
13 kwietnia sobota Agata i Dawid Myszyńscy
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
14 kwietnia niedziela Grażyna i Wojciech Rybka
Bydgoszcz – Parafia pw. Ducha Świętego
15 kwietnia poniedziałek Aleksandra i Krzysztof Rębacz
Bydgoszcz- Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej
16 kwietnia wtorek

Anna i Zbigniew Sędziak

Bydgoszcz – Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego

17 kwietnia środa

Joanna Krzysztof Król

Bydgoszcz – Parafia pw. Opatrzności Bożej

18 kwietnia Wielki Czwartek

Marta i Jacek Makowieccy

Szubin – Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Ewa i Kazimierz Galiccy

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

19 kwietnia Wielki Piątek Patrycja Kulczewska
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników
Agata i Dawid Myszyńscy
Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
Dorota i Zdzisław Krzeszewscy
Bydgoszcz – Parafia pw. bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika
20 kwietnia Wielka Sobota

Agata i Andrzej Hutek

Bydgoszcz – Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników