DOM 2016

DOM 2016

DIECEZJALNA OAZA MATKA 

Przypominamy, że 28.05.2016r o godz. 16.00 w par. św. Antoniego, Eucharystią rozpoczniemy Diecezjalną Oazę Matkę. Prosimy przekazujcie tę informację i przypominajcie wszystkim, byśmy jak najliczniej mogli się tego dnia zgromadzić, na wielkiej modlitwie naszej Wspólnoty, o dary Ducha Świętego na zbliżający się czas rekolekcji letnich i nowego roku formacyjnego.

Szczególne zaproszenie kierujemy do par prowadzących rekolekcje wraz z kapłanami i diakonią rekolekcyjną. Pary te oraz kapłani Moderatorzy rekolekcji będą odbierali świece rekolekcyjne, otrzymają błogosławieństwo Moderatora diecezjalnego Domowego Kościoła, zostaną posłani – otrzymają misję prowadzenia rekolekcji.
Uczestników tegorocznych rekolekcji i wszystkich uczestników Domowego Kościoła zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, ufając, że Duch Święty udzieli nam potrzebnych łask i wzbudzi jeszcze większe pragnienie podążania drogą formacji.
Po Eucharystii w „ogrodach parafialnych” odbędzie się agapa, na którą niech każdy zabierze co lubi, dla siebie i trochę dla sąsiada. Będzie rozpalony grill i gorąca woda na kawę lub herbatę.

Małgosia i Mariusz Maciejewscy