ICE 2016

ICE 2016

ICE 2016

Międzynarodowe Centrum Ewangelizacji ICE2016 to propozycja dla tych, którzy chcą pojechać na ŚDM, mają choćby niewielkie doświadczenie ewangelizacji, chcą wziąć udział w spotkaniu ewangelizatorów z całego świata, formują się w grupach, ruchach i wspólnotach chrześcijańskich.

CO TO JEST ICE2016?

ICE2016 to niepowtarzalna szansa ewangelizacji w międzynarodowej ekipie.
W Kampusie ICE2016 tworzymy miasteczko namiotowe dla ewangelizatorów, zapraszamy chrześcijańskie zespoły muzyczne do zagrania na scenach w strategicznych punktach Krakowa, budujemy otwarty namiot, by we wspólnych wydarzeniach sceny głównej mogło wziąć udział nawet 10 tys. osób.
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Dołącz do nas sam lub razem ze swoją wspólnotą i przygotujcie wasz program ewangelizacyjny, który zaprezentujecie na jednej z kilku scen w Krakowie.
ZAPISZ SIĘ TERAZ na stronie rejestracji http://ice2016.pl/pl/rejestracja-3/
Zapisy trwają do 29 kwietnia 2016 r.
Będąc uczestnikiem ICE2016 automatycznie otrzymujesz status wolontariusza ŚDM.
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Do udziału w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji ICE2016 zapraszamy wszystkie osoby, które posługują na co dzień w swoich wspólnotach, parafiach, ruchach czy stowarzyszeniach. Zapraszamy świeckich, księży, siostry zakonne i osoby konsekrowane. Bądźmy razem w misji dzielenia się wiarą.
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Razem ze swoją grupą stwórzcie własny program ewangelizacyjny, zawierający: świadectwa, przepowiadanie Ewangelii, flash mob, dramy, spektakle teatralne, pantomimy, koncerty ewangelizacyjne, który zaprezentujecie na scenach zlokalizowanych w Krakowie. Bądźcie też gotowi do bezpośredniej ewangelizacji na ulicach Krakowa.

TERMIN: 18 – 31 lipca 2016 r.
MIEJSCE: Kraków
KOSZT: 500zł (jest to koszt całościowy, w który wliczone są: podstawowy pakiet wolontariusza ŚDM, wyżywienie, miejsce na rozbicie namiotu, sanitariaty)
ORGANIZATOR: Międzynarodowe Centrum Ewangelizacji ICE2016 powstało z inicjatywy Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji pod kierunkiem bp. Grzegorza Rysia w porozumieniu z kard. Stanisławem Dziwiszem – Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016 i bp. Damianem Muskusem OFM – Koordynatorem Generalnym KO ŚDM Kraków 2016.
Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę www.ice2016.pl