Informacje Moderatora Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej 8/2023

Informacje Moderatora Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej 8/2023
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Chciałbym serdecznie raz jeszcze podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację Porekolekcyjnego Dnia Wspólnoty. Wasza ciężka praca, zaangażowanie i oddanie sprawiły, że ten dzień stał się wyjątkowym przeżyciem dla nas wszystkich. Dziękuję za Wasze wysiłki i poświęcony czas, którym obdarzyliście naszą wspólnotę. Chciałbym również wyrazić swoje uznanie i wdzięczność za obecność Biskupa Bydgoskiego JE Bp Krzysztofa Włodarczyka podczas Porekolekcyjnego Dnia Wspólnoty. Jego obecność i wsparcie były dla nas niezwykle ważne.

Pragnę także serdecznie podziękować wszystkim, którzy w tym roku zaangażowali się w formację dzieci i młodzieży we wspólnotach oazowych. Wasza praca i poświęcenie są nieocenione dla rozwoju naszych młodych członków. Dzięki Wam mają oni możliwość pogłębiania swojej wiary i budowania silnych więzi z Panem Bogiem i wspólnotą.

Wreszcie, chciałbym wyrazić moją nadzieję i radość ze wspólnoty oazowej w parafii św. Jadwigi w Bydgoszczy, która przeniosła się z innej bydgoskiej parafii. Dziękuje za to, że walczycie o powierzone Wam osoby. Wasze zaangażowanie i entuzjazm dają nam wiarę w to, że ta wspólnota będzie miejscem, gdzie wszyscy będziemy mogli wzrastać duchowo i tworzyć trwałe więzi braterskie.Jeszcze raz, serdecznie dziękuję wszystkim za Waszą pracę, zaangażowanie i obecność. Wasze wysiłki są niezastąpione i cenne dla naszej wspólnoty. Niech Bóg błogosławi Was wszystkich i umacnia Wasze serca w miłości i służbie.

Zgodnie z prośbą osób otrzymujących niniejsze emaile, informujemy, że nie będą one już rozsyłane na koniec miesiąca. Od teraz będą wysyłane około 17-19 dnia każdego miesiąca. Dziękuję za zrozumienie i cierpliwość.

Z wszelkimi wyrazami wdzięczności. Niech Bóg obdarza Was wszystkich obfitością swojej łaski i błogosławieństwem, prowadząc nas wspólnie na drodze wiary, nadziei i miłości! ks. Paweł Rybka
Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie
Diecezji Bydgoskiej
INTENCJA MODLITEWNA NA PAŹDZIERNIK:
O pomoc Ducha Św. w posłudze nowych animatorów oraz par animatorskich DK.