Informacja od Ks. Pawła Rybka- moderatora Ruchu Światło-Życie

Informacja od Ks. Pawła Rybka- moderatora Ruchu Światło-Życie

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!

Miesiąc październik upłynął dosyć szybko, a to wszystko dzięki Wam kochani członkowie Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej. Na samym początku chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym we współtworzenie VII Maratonu Szlakiem Męczeńskiej Drogi bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękuje Reginie i Markowi Piątkowskim za wzięcie na siebie ciężaru organizacyjnego. Swoje podziękowania kieruje także względem ks. Macieja Tyckuna, ks. Waldemara Różyckiego, Tomasza Białkowskiego oraz Andrzeja Hutka.

Swoje podziękowania kieruję również na ręce ks. Piotra Wencla, Wisławy i Bogdana Szydłowskich, Reginy i Marka Piątkowskich oraz całej Diakonii Wyzwolenia za przygotowanie przepięknego Sympozjum „Wolność – darem i wyzwaniem”.

Osobiście cieszę się i raduje z pierwszego spotkania Oazowej Szkoły Animatora, w której wzięło udział przeszło trzydzieści osób!

Z serca dziękuje również ks. Bartłomiejowi Kozłowskiem oraz a. Małgorzacie Szymańskiej za przygotowanie i zaproszenie Oaz Nowej Drogi i Oaz Nowego Życia na Bal Wszystkich Świętych do parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy w tę sobotę (29/10/2022).

Niech Dobry Bóg wszystkim błogosławi! Pamiętajmy o wzajemnej modlitwie za siebie, ale także w intencji podejmowanych przez nas dzieł. Niech nie zabraknie także modlitwy „osłonowej” przed działaniem złego ducha.

ks. Paweł Rybka
Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie
Diecezji Bydgoskiej

 

Więcej informacji (kliknij)

INTENCJA MODLITEWNA NA MIESIĄC LISTOPAD:

Za zmarłych tworzących Ruch Światło-Życie: moderatorów, animatorów, uczestników, jak i zmarłych z ich rodzin. Polećmy naszej modlitwie zwłaszcza Tych, którzy w minionym roku odeszli na spotkanie do Pana. Pamiętajmy także o śp. o. Czesławie Chabielskim SJ – ojcu Suchej na Pomorzu.