PDW 2016

PDW 2016

Porekolekcyjny Dzień Współnoty Ruchu Światło-Życie

Niedługo rozpocznie się nowy rok formacyjny. Jak co roku chcemy rozpocząć go Oazą Wielką, czyli Porekolekcyjnym Dniem Wspólnoty, który odbędzie się 4 września 2016 r o godz. 13.30 w bydgoskiej katedrze. Jest to czas radości dzielenia się przeżyciami odbytych rekolekcji i mobilizacji do pracy w ciągu nowego roku 2016/2017.

Serdecznie zapraszamy – niech nikogo nie zabraknie.

O godz. 13.30 rozpoczniemy od zawiązania wspólnoty oraz wysłuchamy dwóch świadectw z przeżytych rekolekcji. O godz. 14.00 rozpocznie się Eucharystia, a po niej agapa przy Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy, ul. Nowodworska 17.

Tradycyjnie w czasie Mszy św. będzie miało miejsce odnowienie łask sakramentu małżeństwa dla jubilatów obchodzących w tym roku 1,5,10,15,20 itd.rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.

Podczas agapy nie zabraknie dmuchanych zamków, zjeżdżalni dla dzieci, popcornu, cukrowej waty, kiełbasek z grilla, kawy i herbaty. Zachęcamy, aby ze sobą zabrać coś słodkiego do kawy. W tym też czasie będą prezentowały się poszczególne turnusy rekolekcyjne. Zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznych rekolekcji do przedstawienia całej Oazie Wielkiej, swoich wspólnot rekolekcyjnych. W trakcie agapy będzie możliwość zaopatrzenia się w materiały formacyjne na stoisku diakonii słowa.