Pielgrzymka DK do Kalisza 18.05.2019r.

Kalendarium

Pielgrzymka DK do Kalisza, 18.05.2019 – zaproszenie   Kochani, Dnia 18.05.2019 r. rodziny Domowego Kościoła z całej Polski udają się na XXII Pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, aby jak co roku spotkać się tam na szczególnym krajowym spotkaniu Domowego Kościoła.   Wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o […]

Pielgrzymka DK do Kalisza, 18.05.2019 – zaproszenie

Kochani,

Wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o potrzebne łaski przez wstawiennictwo św. Józefa opiekuna rodzin. Chcemy spotkać się z razem z małżeństwami z naszej i innych diecezji oraz cieszyć się darem wspólnoty, gromadzącej się wokół Jezusa.

Czasami spotykamy się z różnymi trudnościami dotyczącymi wyjazdu na rekolekcje – z uzyskaniem urlopu, skomplikowaną sytuacją rodzinną, brakiem zastępstwa w rodzinnej firmie, itp., można odbyć pielgrzymkę właśnie w tej intencji. Święty Józef jest opiekunem rodzin i patronem ludzi pracy.

Informacji w sprawie pielgrzymki udziela i zapisy prowadzi Magdalena Dyhid. Zgłoszenia wraz z telefonem kontaktowym i preferowanym miejscem odjazdu autokaru (Fordon – parking przy kościele św. Mateusza lub Bydgoszcz – parking przy Tesco – Toruńska 101 oraz Złotów, Nakło, Szubin i Łabiszyn) prosimy o kontakt telefoniczny (502 553 265) do 6 maja 2019 r.

Potwierdzenie zapisu będzie dokonane po otrzymaniu przez organizatorów zaliczki w wysokości 50% kosztów pielgrzymki, które wynoszą: 45 zł. od osoby. Istnieje możliwość wpłaty całej kwoty przejazdu w autobusie.

Konto do wpłat będzie podane zainteresowanym po zgłoszeniu.

Prosimy o modlitwę w intencji organizacji i owoców pielgrzymki.

Pozdrawiamy w Jezusie i do zobaczenia w Kaliszu

Marlena i Remigiusz Galiccy