ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2023 MODERATORA DIECEZJALNEGO  pDS

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2023 MODERATORA DIECEZJALNEGO  pDS

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!  


ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2023  
Drodzy Członkowie Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej! 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te świąteczne dni napełnią Was radością, miłością i spokojem, niech będą czasem refleksji i jednoczenia się w rodzinnych i przyjacielskich kręgach.

Oazie Dzieci Bożych, Oazie Młodzieżowej, Oazie Dorosłych oraz Oazie Rodzin życzę, abyście w tym wyjątkowym czasie doświadczyli bliskości Pana Boga i wzajemnej jedności. Niech światło Bożego Narodzenia rozświetli Wasze serca i niech ta radosna wieść o narodzeniu Jezusa Chrystusa przyniesie Wam nadzieję i pokój.

Niech te Święta będą dla Was okazją do budowania więzi, do wzmacniania relacji z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. Niech Wasze życie, będzie przeniknięte światłem pochodzącym od Zbawiciela. Niech narodzony Emmanuel będzie dla Was drogowskazem na kolejne dni i miesiące!

Z serca życzę Wam błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych ciepła, miłości i wzajemnego zrozumienia!


ks. Paweł Rybka
Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie
Diecezji Bydgoskiej


INTENCJA MODLITEWNA NA STYCZEŃ:

Za nowe dzieła, które podejmujemy w Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej oraz o animatorów, moderatorów i uczestników zimowych i letnich rekolekcji.    Ps- podziękowania za pośrednictwem filmu wideo. Być może niektórzy mieli już okazję obejrzeć go na platformach takich jak Facebook czy Instagram.    

Gdyby film się nie wyświetlał można go obejrzeć klikając tutaj.