Podziękowania z Wielkopostnego Dnia Wspólnoty 2023r.

Podziękowania z Wielkopostnego Dnia Wspólnoty 2023r.

Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie 5 marca 2023r. Foto: Rafał Staszewski Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji naszego Dnia Wspólnoty. Dziękujemy Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi Krzysztofowi Włodarczykowi za przewodniczenie Zgromadzeniu Eucharystycznemu, za udział w Drodze Krzyżowej i agapie, za błogosławieństwo na zakończenie. Podziękowania kierujemy na ręce naszych Moderatorów diecezjalnych, dziękujemy […]

Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie

5 marca 2023r.

Foto: Rafał Staszewski

Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji naszego Dnia Wspólnoty.

Dziękujemy Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi Krzysztofowi Włodarczykowi za przewodniczenie Zgromadzeniu Eucharystycznemu, za udział w Drodze Krzyżowej i agapie, za błogosławieństwo na zakończenie. Podziękowania kierujemy na ręce naszych Moderatorów diecezjalnych, dziękujemy kapłanom, Diakonii Liturgicznej, Diakonii Muzycznej, przedstawicielom naszych rejonów, rodzinom, młodzieży i dzieciom.

„Dzień Wspólnoty jest znakiem działania Ducha Świętego, bo nasza jedność jest znakiem Jego obecności. Uczestnicząc w nim pokazujemy, że jesteśmy różni, ale trwamy w charyzmacie i łączy nas wspólna droga Żywego Kościoła. Dzień Wspólnoty to piękny czas budowania relacji, wzajemnego wsparcia na drodze wiary, to dopełnienie naszej formacji gdzie doświadczamy, że Chrystus działa w naszym życiu poprzez Ruch Światło – Życie i że trwanie we wspólnocie ma sens” –  Ewa i Wiesław (pierwszy krąg przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Bydgoszczy).

Z Panem Bogiem

Agnieszka i Rafał.

Foto: Marcin Jarzembowski

Foto: Marcin Jarzembowski