Podziękowanie za TEB

Podziękowanie za TEB

KochaniChcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim członkom Ruchu Światło-Życie, którzy zaangażowali się poprzez modlitwę, wsparcie materialne i rzeczowe, czynną pomoc w organizowaniu i przebiegu wydarzeń Tygodnia Ewangelizacji Bydgoszczy. Choć było wiele trudności, pogoda nas nie rozpieszczała a okoliczności chwilami wydawały się nas przerastać, to myślimy, że Pan Bóg woła nas coraz bardziej byśmy szli i głosili Jego […]

Kochani
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim członkom Ruchu Światło-Życie, którzy zaangażowali się poprzez modlitwę, wsparcie materialne i rzeczowe, czynną pomoc w organizowaniu i przebiegu wydarzeń Tygodnia Ewangelizacji Bydgoszczy.

Choć było wiele trudności, pogoda nas nie rozpieszczała a okoliczności chwilami wydawały się nas przerastać, to myślimy, że Pan Bóg woła nas coraz bardziej byśmy szli i głosili Jego Ewangelię. Doświadczenie tego Tygodnia pokazuje, że jako Ruch możemy wiele
uczynić dla drugiego człowieka, dla naszego miasta, naszej Ojczyzny. Mamy w sobie wielki potencjał, który nie zawsze wykorzystujemy. Dziękujemy zarówno Rodzinom z Domowego Kościoła jak i Młodzieży Oazowej . Dziękujemy Kapłanom, którzy nas wspierali.
Wielkie wsparcie otrzymaliśmy od naszego Bydgoskiego Oddziału Fundacji Światło-Życie. Dziękujemy!
Powinniśmy podziękować każdemu z imienia i nazwiska, wymienić poszczególne grupy i wspólnoty ale nie robimy tego z obawy, że moglibyśmy kogoś pominąć.
Szczególne podziękowania składamy Reni i Markowi Piątkowskim, którzy byli nam pomocni w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Wszystkim, za wszystko serdeczne Bóg zapłać.

Asia i Marek Dłuscy