podziękowanie

podziękowanie

PODZIĘKOWANIE

DSC 0105

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom za udział w II Bydgoskim Marszu dla życia i rodziny, za piękne świadectwo przywiązania do wartości chrześcijańskich. Cieszymy się,

że Domowy Kościół był na marszu widoczny, praktycznie przewijał się przez cały korowód, z tego wniosek, że było nas dużo. Miło nam było widzieć wykonane przez Was transparenty. Myślimy, że wszyscy też zauważyli iż po raz pierwszy w marszu pojawiła się grupa motocyklistów oraz rowerzystów, którym bardzo dziękujemy za ubogacenie marszu. W sposób szczególny dziękujemy rodzinie Przewoźniaków, Rogala i Odjasów, którzy to odpowiedzieli na potrzebę chwili (posługi podczas Mszy św.). Dziękujemy również wszystkim którzy ubrali koszulki ewangelizacyjne, co zostało zauważone przez media, a nam było łatwiej siebie odnaleźć. Wielkie dzięki grupie porządkowej, Włodkowi Arciszewskiemu za bezkonkurencyjne nagłośnienie marszu, Maciejowi Różyckiemu za piękny śpiew, org. zespołu muz.i cały program marszowy oraz naszemu koordynatorowi ruchu marszowego – Tomkowi Skoniecznemu za medialną oprawę marszu, za plakaty i ulotki które na miesiąc przed marszem poszły w obieg. Na ręce diecezjalnego duszpasterza rodzin – ks Arkadiusza Muzolfa dziękujemy wszystkim kapłanom którzy nas wspierali w org. marszu. No i co najważniejsze za modlitwę w intencji marszu , bo jak wszyscy zauważyliśmy Pan Bóg pobłogosławił nam to dzieło pogodą i frekwencją. Różne media podają różną ilość uczestników marszu. Wg naszych obliczeń było nas ok 7500 osób.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej i już możemy myśleć jak go udoskonalić, żeby z roku na rok stawał się coraz piękniejszy. Jeszcze raz wszystkim za wszystko – Bóg zapłać! Regina i Marek Piątkowscy.