Porekolekcyjny Dzień Wspólnoty – 2.09.2018 r.

Porekolekcyjny Dzień Wspólnoty – 2.09.2018 r.

Drodzy Małżonkowie, Kochane Rodziny,

zbliżamy się do porekolekcyjnego Dnia Wspólnoty Ruchu Światło Życie Diecezji Bydgoskiej. Już teraz serdecznie zapraszamy całą Wspólnotę Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Diecezji Bydgoskiej oraz wszystkich uczestników tegorocznych rekolekcji na Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 2 września 2018 r. /niedziela/.

 

Dzień Wspólnoty rozpoczniemy w Katedrze Bydgoskiej (Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości/ o godzinie 14.00 zawiązaniem Wspólnoty.

Po zawiązaniu Wspólnoty zostanie odprawiona dziękczynna Eucharystia za rekolekcje.

Następnie zapraszamy na agapę na terenie Zespołu Szkół Katolickich Pomnika Jana Pawła II w Bydgoszczy przy ul. Nowodworskiej 17 w Bydgoszczy.

W trakcie Mszy Św. nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich przez jubilatów, którzy w tym roku przeżywają swoją rocznicę sakramentu małżeństwa – 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 i kolejne.

Prosimy zaproście wszystkich na ten dzień Wspólnoty, a w szczególności te małżeństwa, które przeżywają swoje okrągłe Jubileusze.
Na zakończenie Mszy Św. nastąpi również podziękowanie dotychczasowym trzem parom rejonowym oraz przekazanie tej posługi nowo wybranym małżeństwom.

Prosimy skierujcie zaproszenie na ten nasz wspólnotowy dzień do wszystkich Księży Moderatorów DK oraz prowadzących i uczestniczących w tegorocznych rekolekcjach, a także do małżeństw DK Diecezji Bydgoskiej oraz małżeństw i rodzin uczestniczących w tegorocznych rekolekcjach.

Pozdrawiamy w Jezusie
Marlena i Remigiusz Galiccy
para diecezjalna DK Diecezji Bydgoskiej