Świadectwo Kasi i Piotra z rekolekcji ewangelizacyjnych 2022r.

Świadectwo Kasi i Piotra z rekolekcji ewangelizacyjnych 2022r.

Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w rekolekcjach ewangelizacyjnych w Swarzewie!

Rekolekcje pomogły nam dostrzec działanie Ducha Świętego w naszym życiu, otworzyły serca i postrzeganie na istnienie w naszej codzienności Trójcy Przenajświętszej. Bardzo podobał nam się sposób organizacji czasu dla dzieci, to, że wśród zaplanowanych aktywności były momenty na rozmowę o Bogu, wykonywanie prac plastycznych, które dotyczyły Pana Boga (w tym Ducha Świętego), co inspirowało dzieci do dopytywania o Niego.

Cieszymy się, że w programie rekolekcji znalazł się codzienny dialog, bo w ostatnim czasie brakowało nam takiego zatrzymania i autentycznego skupienia.

Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tak dobrą organizacją rekolekcji, wsłuchiwaniem się w Boży plan, a także otwartością na potrzeby uczestników.

Z rekolekcji zachowujemy w naszych sercach obrazy entuzjastycznej wiary i świadectwa wiary w momentach trudnych doświadczeń. Pozostaną z nami pieśni z uwielbienia „Nasz Bóg jest potężny” i „Jezus jest z nami tu”.

Po powrocie do domów i dość szybkiego tempa życia mamy możliwość sięgnięcia pamięcią do czasu rekolekcji, który ofiarował nam Pan, i to dodaje nadziei, radości i jest jak światło dla dalszego postępowania.

 

Za rekolekcje i wszystkie ich owoce – chwała Panu!

 

Kasia i Piotrek Pawłowscy ze Stalowej Woli