W sobotę do domu Pana odszedł Klemens Chmielewski

W sobotę do domu Pana odszedł Klemens Chmielewski

Z żalem informujemy, że w sobotę do domu Pana odszedł Klemens Chmielewski, z kręgu 1 przy parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej.

W poniedziałek i wtorek o godzinie 19:00 w kaplicy domu parafialnego parafii MB Fatimskiej odbędą się modlitwy w intencji Klemensa.

Pogrzeb w środę. O godzinie 11:00 wystawienie trumny w kościele Matki Bożej Fatimskiej na Ogrodach. Godz. 12:00 Msza Święta. Godzina 14:30 pogrzeb Jurka Klemensa Chmielewskiego przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy.

Klemens razem z żoną Kazią tworzyli pierwsze kręgi Domowego Kościoła w Bydgoszczy, pełnili różne posługi (m. in. byli parą diecezjalną w latach 1987-1991)  i cały czas byli bardzo zaangażowanymi, dlatego prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim, którzy ich znają.

 

Pamiętając w modlitwie,

Joanna i Krzysztof Król

para rejonowa DK rejon IV

 

Kochani prosimy także o modlitwę za śp. Klemensa (Jurka) Chmielewskiego (ojca księdza Dominika Chmielewskiego), aby Pan Bóg przyjął go do Swojego Królestwa. Jeżeli ktoś będzie mógł to prosimy o włączenie się w modlitwy i Eucharystię, które odbędą się w parafii MB Fatimskiej.

 

Zapewniamy o modlitwie

Dorota i Ryszard Kochańscy

Para diecezjalna DK diecezji bydgoskiej.