XVI Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

Kalendarium

XVI Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej ks. biskupa Krzysztofa Włodarczyka   W roku 2021  turniej z powodu pandemii i obostrzeń się nie odbył, a w 2022 r. mamy nadzieję, że już nic nie przeszkodzi i XVI edycja Oazowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej odbędzie się 12 lutego 2022 r. w Bydgoszczy […]

XVI Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej ks. biskupa Krzysztofa Włodarczyka

 

W roku 2021  turniej z powodu pandemii i obostrzeń się nie odbył, a w 2022 r. mamy nadzieję, że już nic nie przeszkodzi i XVI edycja Oazowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej odbędzie się 12 lutego 2022 r. w Bydgoszczy na hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich Pomniku Jana Pawła II, przy ul. Nowodworskiej 17. Drużyny będą walczyły o puchar Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej ks. biskupa Krzysztofa Włodarczyka.

 

Organizatorem turnieju jest Fundacja „Światło-Życie” Ośrodek w Bydgoszczy. Rozgrywki służą nie tylko zabawie i rywalizacji sportowej, ale także są formą integracji naszego Ruchu, abyśmy mogli pokazać, że rodziny z Domowego Kościoła wraz z młodzieżą z Oazy Młodzieżowej potrafią się razem modlić i bawić, ukazując wartości o które zabiegał i troszczył się ks. Franciszek Blachnicki, nasz założyciel, który swoją charyzmą zaraził wielką rzeszę ludzi skupionych w Ruchu Światło Życie.

 

W tej edycji turnieju mogą wystąpić drużyny parafialne: reprezentowane przez Oazę Młodzieżową, lub Domowego Kościoła, a także połączone siły obu gałęzi Naszego Ruchu pod nazwą drużyny Ruchu Światło-Życie. Mogą być też drużyny diakonijne reprezentujące daną diakonię. Nowością w tej edycji, w związku z problemem skompletowania drużyn w parafiach, będzie możliwość wystawienia drużyny z rejonu. Mamy także nadzieję, że wzorem lat ubiegłych klerycy z naszego seminarium (obrońcy tytułu z 2020 r.) także będą reprezentowani.

 

Tak jak co roku walczymy o puchary i medale, a także o złotą wuwuzelę dla najlepiej zorganizowaną grupę kibiców, w XV edycji nagrodę tę zdobyli kibice z parafii św. Jana.

 

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Sebastian Kochański na maila kochasss@o2.pl lub tel. 792 523 342.

Regulamin 2022 (pdf)

formularz zgłoszenia druzyny XVI turniej oazowy

formularz zgłoszenia druzyny XVI turniej oazowy (pdf)