XVIII Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Czcigodnego Sługi Bożego ks. Blachnickiego

XVIII Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Czcigodnego Sługi Bożego ks. Blachnickiego

W roku 2023 odbyła się XVII edycja.

XVIII edycja Oazowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej odbędzie się 27 stycznia 2024 r. w Bydgoszczy na hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich Pomniku Jana Pawła II, przy ul. Nowodworskiej 17. Drużyny będą walczyły o puchar Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

Organizatorem turnieju jest Fundacja „Światło-Życie” Ośrodek w Bydgoszczy. Rozgrywki służą nie tylko zabawie i rywalizacji sportowej, ale także są formą integracji naszego Ruchu, abyśmy mogli pokazać, że rodziny z Domowego Kościoła wraz z młodzieżą z Oazy Młodzieżowej potrafią się razem modlić i bawić, ukazując wartości o które zabiegał i troszczył się ks. Franciszek Blachnicki, nasz założyciel, który swoją charyzmą zaraził wielką rzeszę ludzi skupionych w Ruchu Światło Życie.

W tej edycji turnieju mogą wystąpić drużyny parafialne: reprezentowane przez Oazę Młodzieżową, lub Domowego Kościoła, a także połączone siły obu gałęzi Naszego Ruchu pod nazwą drużyny Ruchu Światło-Życie. Mogą być też drużyny diakonijne reprezentujące daną diakonię. Tak jak w ubiegłym roku, też będzie możliwość wystawienie drużyny z rejonu. Mamy także nadzieję, że wzorem lat ubiegłych klerycy z naszego seminarium (uczący się w Poznaniu) także będą reprezentowani.

Tak jak co roku walczymy o puchary i medale, a także o złotą wuwuzelę dla najlepiej zorganizowaną grupę kibiców.

Zgłoszenia do turnieju prosimy nadsyłać na maila kochasr@o2.pl lub tel. 609 632 825, do dnia 21 stycznia 2024 r.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin turnieju