XX PIELGRZYMKA RODZIN DOMOWEGO KOŚCIOŁA do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu

Zapraszamy wszystkie małżeństwa i rodziny  z Diecezji Bydgoskiej do włączenia się w tą pielgrzymkę.
Temat przewodni to Ksiądz Franciszek Blachnicki – Sługa Niepokalanej.

Zapisy na wyjazd autokarowy przyjmują Renia i Marek Piątkowscy pod nr tel. 784 008 960  lub na adres e’mail: regina.piatkowska@gmail.com.

Wyjazd autobusu nastąpi o godz. 7.30 z Dzielnicy Bydgoszcz-Fordon z parkingu przy sklepie LIDL przy Parafii pw. św. Mateusza, drugi punkt dla wsiadających jest wyznaczony na parkingu przy Hali Łuczniczka w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej –  z tego miejsca autobus wyjedzie o godz. 7.45.

Po drodze do Kalisza przewidywany jest jeden postój.

Przyjazd do Kalisza zaplanowano na godz. ok 10.30.

Przewidywany powrót do Bydgoszczy ok godz. 19.00-20.00

Koszt przejazdu jednej osoby to 40,00 PLN. Szczegóły dotyczące godzin wyjazdu oraz przyjazdu będą podane w późniejszym czasie.

Pozdrawiamy w Jezusie
Marlena i Remigiusz Galiccy
para diecezjalna DK Diecezji Bydgoskiej

Program XX pielgrzymki Rodzin Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu – Światło-Życie do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniu 20.05.2017 r. (sobota).