Zaproszenie od Księdza Biskupa na 19 grudnia

Zaproszenie od Księdza Biskupa na 19 grudnia

Trwali oni w nauce Apostołów i we wspólnocie, w łamaniu chleba i w modlitwach. Bojaźń ogarniała każdego, gdyż Apostołowie czynili wiele znaków i cudów (…) Codziennie trwali jednomyślnie w świątyni, a łamiąc chleb po domach, przyjmowali posiłek z radością i prostotą serca. Wielbili Boga, a cały lud odnosił się do nich życzliwie. Pan zaś przymnażał im codziennie tych, którzy dostępowali zbawienia” Dz 2, 42-47

 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

 

Drodzy Moderatorzy, Animatorzy, Rodziny Domowego Kościoła i Oazowicze

 

Wielu z nas pragnie spotkania na wspólnej modlitwie. Patronalne święto Ruchu, przypadające na 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, jest ku temu wspaniałą okazją. W tym roku, w sposób szczególny będziemy się gromadzić przy stole Eucharystycznym w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na bydgoskich Wyżynach. Ksiądz Biskup Krzysztof Włodarczyk będzie przewodniczył tej Mszy, która rozpocznie się o godzinie 18.00. Poczujmy się na nią wszyscy i każdy z osobna szczególnie zaproszeni.

 

Wspólne przeżycie Eucharystii, właśnie tego dnia, może być utrudnione, gdyż jest to normalny dzień pracy. Tym bardziej, pragnę przekazać ZAPROSZENIE od Księdza Biskupa dla wszystkich członków Ruchu Światło-Życie DB, na Uroczystą Eucharystię, która odbędzie się 19 grudnia 2021 r. o godzinie 16.00, w bydgoskiej Katedrze.

 

Już dziś prośmy DOBREGO BOGA, aby pozwolił nam zgromadzić się przy Sobie blisko!!

 

Niech Pan błogosławi i strzeże!!!

ks. Piotr Poćwiardowski